Po premierze 3DEXPERIENCE.WORKS

3DEXP.WORKS_web

Firma Dassault Systèmes podczas tegorocznej konferencji SOLIDWORKS World (#sww19) zaprezentowała 3DEXPERIENCE.WORKS, nowe portfolio aplikacji dla przemysłu, bazujące na platformie 3DEXPERIENCE. Aplikacje te są dostosowane do potrzeb klientów korzystających z oprogramowania SOLIDWORKS oraz małych i średnich firm na całym świecie

3DEXPERIENCE.WORKS to połączenie współpracy społecznościowej z możliwościami projektowania, symulowania i produkcji ERP w ramach pojedynczego, cyfrowego środowiska, co pozwala rosnącym firmom zwiększać innowacyjność, podnosić wydajność oraz skracać czas reakcji na zmiany rynkowe. 3DEXPERIENCE.WORKS rozszerza intuicyjność i łatwość obsługi, z których słynie oprogramowanie SOLIDWORKS wykorzystywane od 25 lat przez miliony użytkowników, do nowej kategorii rozwiązań biznesowych na platformie 3DEXPERIENCE złożonej z precyzyjnie dopasowanych i uproszczonych aplikacji. Firma Dassault Systèmes zaprojektowała 3DEXPERIENCE.WORKS po przejęciu firmy IQMS, której portfolio aplikacji ERP dla producentów średniej wielkości jest obecnie dostępne pod marką DELMIAWORKS.

Małe i średnie firmy na całym świecie potrzebują rozwiązań cyfrowych, aby się rozwijać, jednak dotychczas trudno było im znaleźć oferty dostosowane do rozmiaru swojego biznesu. Wprowadzając 3DEXPERIENCE.WORKS oferujemy im korzystanie z możliwości, jakie daje platforma – mówi Bernard Charlès, wiceprezes i dyrektor generalny Dassault Systèmes. – Widzimy korzyści, które platforma 3DEXPERIENCE dała projektantom korzystającym z oprogramowania SOLIDWORKS, aby rozszerzyć działalność biznesową. Rodzina produktów 3DEXPERIENCE.WORKS obejmuje teraz także aplikacje DELMIAWORKS przeznaczone dla dużych producentów, które zapewniają pełny wątek cyfrowy dla działalności biznesowej. Platforma 3DEXPERIENCE stanie się branżowym standardem dla operacji biznesowych tej kategorii firm dzięki dobrze zintegrowanej ofercie obejmującej produkcję i zarządzanie, które są nieskomplikowane, przystępne cenowo i łatwe do wdrożenia.

Z założenia 3DEXPERIENCE.WORKS ma pozwolić firmom z sektora MiŚP wykorzystać zalety platformy 3DEXPERIENCE, z których dotychczas korzystały głównie największe firmy i innowatorzy na świecie. Zalety te to m.in. wyższej jakości współpraca, wydajność produkcji, elastyczność biznesowa oraz zwiększona rola pracowników.

Małe i średnie firmy będą mogły realizować cele biznesowe, korzystając z pojedynczego, spójnego środowiska innowacji – zamiast złożonej serii rozwiązań punktowych, wymagających przełączania się między aplikacjami i interfejsami. 3DEXPERIENCE.WORKS łączy obsługę danych i usprawnia procesy projektowania i całego cyklu życia produktu, od fazy koncepcyjnej, po produkt finalny, zapewniając szablony pulpitów, usługi zarządzane, dostęp do społeczności i grup użytkowników skupionych wokół branży, a także aplikacje dla różnych stanowisk.

Więcej informacji można znaleźć tutaj. Warto dodać, że powstała polska strona w całości poświęcona platformie 3DEXPERIENCE, przygotowana przez dział techniczny spółki CADSOL. Link tutaj.

Źródło: 3DS, CAD.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*