Wiosenne promocje cenowe 3Dconnexion!

Firma 3Dconnexion od ponad 20 lat produkuje urządzenia, których celem jest poprawa komfortu, wydajności i płynności pracy inżynierów projektantów, designerów i architektów tworzących w programach CAD 3D.

W chwili obecnej ofertę 3Dconnexion możemy podzielić na trzy serie urządzeń: 3D SpaceMouse, CadMouse i klawiatury (dedykowane m.in. do zastosowań CAD).

Urządzenia serii 3D SpaceMouse pozwalają na intuicyjną i precyzyjną nawigację modeli cyfrowych i widoków. Dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) SpaceMouse, standardowo obsługiwana lewą ręką, oferuje wyjątkową możliwość jednoczesnego przesuwania, przybliżania i obracania modeli. W tym samym czasie mysz w prawej ręce służy do zaznaczania, wybierania i rysowania/modelowania, a rozłożenie zadań na dwie ręce znacznie przyspiesza pracę i zwiększa jej wydajność, poprawia również ergonomię i wygodę.

CadMouse to obecnie jedyne na świecie myszy dedykowane dla specjalistów CAD, zapewniające najwyższą precyzję, wygodę i funkcjonalność pracy w aplikacjach CAD (i innych 2D i 3D).

W 2021 roku 3Dconnexion uzupełniła swoją ofertę o zaawansowaną ergonomicznie klawiaturę Keyboard Pro (z odzielną klawiaturą numeryczną Numpad Pro). Artykuł na temat klawiatury 3Dconnexion można znaleźć tutaj, a poniżej – na temat bezprzewodowego Numpad Pro…

Niewiele osób wie, że produkty z serii SpaceMouse w zasadzie nie mają konkurencji – nie ma na świecie drugiej firmy, która produkuje tak wydajne kontrolery do pracy w środowiskach 3D. W przypadku myszy CadMouse i klawiatury oczywiście konkurencja jest ogromna (zwłaszcza cenowa – przyp. red.), ale z drugiej strony niewiele jest dostępnych na rynku modeli, które posiadają takie właściwości jak CadMouse (dedykowany przycisk środkowy, idealne ślizgacze) i Keyboard Pro with Numpad (oddzielny numpad, dodatkowe programowalne przyciski). Bezkonkurencyjny również wydaje się sterownik 3Dx Ware, który obsługuje wszystkie produkty 3Dconnexion we wszystkich programach. To intuicyjne, rozbudowane oprogramowanie samo rozpoznaje aktywną aplikację i błyskawicznie wywołuje zapisane ustawienia, zapewnia szybkie programowanie przycisków ulubionymi funkcjami aplikacji i pełną personalizację. Nowością w sterowniku jest unikatowa funkcja Macro Editor. Pozwala ona w prosty sposób tworzyć własne, rozbudowane makra. Wystarczy w panelu sterownika wybrać „New Marco“ (nowe makro), dodać nazwę i ikonkę makra, zdefiniować kolejne kroki (wybór komendy, tekst, opóźnienie) i zapisać na wybranym przycisku by osiągnąć szybki dostęp do zaawansowanych, często używanych komend w programach CAD oraz programach użytkowych, które wywołuje się poprzez naciśnięcie skonfigurowanego przycisku 3Dconnexion lub wyboru makra z menu radialnego.

Warto wspomnieć, że w ramach sterownika 3Dx Ware użytkownik otrzymuje także bezpłatną przeglądarkę plików CAD 3D, oferującą m.in. funkcję przekrojów, czy widoków rozstrzelonych.

Szczegóły promocji cenowej 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion bardzo rzadko oferuje swoje produkty w obniżonych cenach, dlatego warto skorzystać ze zbliżających się okazji i rozważyć zakup myszy 3D, zestawu lub klawiatury ze specjalną zniżką:
• manipulator 3D SpaceMouse Wireless – sugerowana cena detaliczna jest obniżona do 139 EUR + VAT (z pierwotnych 159 EUR + VAT). Oferta ważna będzie do wyczerpania zapasów;

SpaceMouse Wireless to kompaktowa, bezprzewodowa mysz 3D, która jest idealnym narzędziem dla często podróżujących inżynierów. Ma 2 programowalne przyciski i stabilną podstawę ze stali szczotkowanej. Wbudowany akumulator zapewnia 1-miesięczną pracę między ładowaniami, a dopasowany futerał chroni produkt podczas transportu. | 3Dconnexion

• zestaw bezprzewodowy SpaceMouse Wireless Kit 2 – sugerowana cena detaliczna zostaje obniżona do 189 EUR + VAT (z pierwotnych 209 EUR + VAT ). Oferta ważna będzie do wyczerpania zapasów;

SpaceMouse Wireless Kit 2 zawiera modele bezprzewodowe: SpaceMouse Wireless i CadMouse Compact Wireless. Do zestawu dołączona jest dedykowana podkładka pod mysz (CadMouse Pad Compact) oraz dwa dopasowane futerały zabezpieczające urządzenia podczas transportu. Zestaw ten powstał z myślą o inżynierach, projektantach i architektach często zmieniających swoje miejsce pracy, bądź pracujących „w terenie”. | 3Dconnexion

klawiatura Keyboard Pro with Numpad – promocyjna sugerowana cena detaliczna w wysokości 79 EUR + VAT (z oryginalnych 99 EUR). Oferta kończy się 30 czerwca 2024 r.

Keyboard Pro with Numpad gwarantuje wysoką ergonomię, wygodę i wydajność pracy. Dodatkowe klawisze funkcyjne pozwalają na programowanie ulubionych komend aplikacji – przypisane funkcje widoczne są na ekranie monitora. Oddzielny Numpad można położyć gdziekolwiek na stole, co zapewnia maksymalny komfort i porządek na biurku. Wbudowany w klawiaturę odbiornik umożliwia bezpieczne podłączenie klawiatury numerycznej oraz pięciu dodatkowych (!) bezprzewodowych urządzeń 3Dconnexion. | CAdblogTV.pl

Więcej informacji (a także ceny wyrażone w PLN) można znaleźć na stronie sklepu 3Dconnexion (link tutaj).

O firmie 3Dconnexion

3Dconnexion tworzy zaawansowane, profesjonalne urządzenia wejściowe do projektowania i inżynierii, których skuteczna pomoc udowodniona została wieloma badaniami. Zoptymalizowane pod kątem ponad 300 pakietów oprogramowania produkty pomagają ludziom z różnych branż na całym świecie tworzyć lepsze projekty w bardziej efektywny sposób. Połączenie technologii i jakości wykonania zapewnia wydajność wymaganą przez profesjonalistów.

Źródło: 3Dconnexion, CADblogTV

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*