TOP EUROPEAN PARTNER for MANUFACTURING ENGINEERING SOFTWARE FY18!

TopPartnerFY18_Poland_v2

Miło nam poinformować, iż wieloletni sponsor i reklamodawca CADblog.pl – firma CAMdivision Sp. z o.o. – otrzymała prestiżowy tytuł „Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18”!

„Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18”
Odbiór nagrody „Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY18”

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas dorocznej konferencji partnerów biznesowych Siemens PLM Software z regionu EMEA (Converge EPLS Partner Leadership Summit 2019), która odbyła się w hiszpańskim Alicante w dniach 29-30 stycznia 2019 roku.
Warto podkreślić, że w ciągu ostatnich 11 lat CAMdivision jako jedyna firma z Polski zdobyła już sześć europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM Software!
Ponadto CAMdivison otrzymała tytuł „Top Partner in Poland FY18!”

PLATINUM SMART EXPERT w NX CAD/CAM
CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Industry Software. W ubiegłym roku jako jedyna firma w Polsce otrzymała prestiżowy tytuł PLATINUM SMART EXPERT SIEMENS PARTNER w dziedzinie NX CAD/CAM. Jest to potwierdzenie najwyższych kompetencji pracowników firmy i ich specjalizacji w tym obszarze.

INDUSTRY 4.0
– Otrzymana nagroda to efekt docenienia naszych starań we wprowadzaniu na polski rynek nowatorskich produktów SIEMENS PLM związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 – mówią przedstawiciele firmy i wskazują kolejno na:
NX Additive Manufacturing – rozwiązanie do druku 3D tworzyw i metalu,
NX CAM Robotics – programowanie robotów (frezujące, spawająe, przechwytujące…),
• FIBERSIM – do projektowania części kompozytowych.

– Nasza ofertę poszerzyliśmy również o TECNOMATIX, tj. środowisko do projektowania i optymalizacji zrobotyzowanych hal, linii produkcyjnych i gniazd roboczych – powiedział Artur Bielicz – prezes spółki CAMdivison.

Oprogramowanie to może być stosowane zarówno w przemyśle Automotive (np. linie do produkcji nadwozi czy silników) jak i np. do automatyzacji linii produkcyjnych do produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

Tecnomatix
Praca w środowisku oprogramowania Tecnomatix…

CAMdivision od 2007 roku oferuje rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiada największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold i wykrojników NX Progressive oraz w tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.
Więcej o CAMdivison można znaleźć tutaj

(ms)

Źródło: CAMdivision, nxcad.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*