Najnowsza wersja NX – dostępny zapis webinaru

Jak poinformowała firma CAMdivision, dostępny jest zapis webinaru poświęconego najnowszej wersji NX 1926 Release

Webinar miał miejsce 24 czerwca, a w agendzie wydarzenia znalazło się oczywiście miejsce na przybliżenie nowych możliwości NX, w tym funkcjonalności w obszarach NX CAD Modeling, NX Structure Designer, a także w obszarze projektowania dla wytwarzania przyrostowego (NX Design for Additive Manufacturing). Omówione zostały zmiany w wyglądzie oraz obsłudze programu. Przy tej okazji warto nadmienić, że np. w szkicowniku (2D) zastosowano zupełnie nowy solver. Przybliżono nowe operacje oraz usprawnienia w obszarze modelowania, a premierę miało rozwiązanie do projektowania konstrukcji ramowych.

Structure Designer: nowe rozwiązanie do projektowania konstrukcji spawanych
Structure Designer: przypisywanie profili

Nie zabrakło oczywiście informacji o sposobach aktualizacji i konfiguracji najnowszej wersji NX 1926. Ale to nie wszystko…

Finansowanie 0% z SIEMENS Finance
Z okazji premiery nowej wersji NX CAMdivision wspólnie z firmą Siemens Finance przygotowała specjalną ofertę finansowania 0% na zakup oprogramowania. Poprzez platformę SimplyLoan możliwe jest finansowanie całkowicie online, nawet w 15 minut, bez dodatkowych dokumentów. Również ta oferta została omówiona w czasie prezentacji i nie straciła nic na swojej aktualności.

Wersję testową NX można pobrać poprzez formularz dostępny na stronie CAMdivision

Webinar można obejrzeć na kanale YouTube (link tutaj). Organizator, firma CAMdivision, zachęca także do testowania nowej wersji NX (link do rejestracji i pobrania tutaj).

Źródło: CAMdivision

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*