ZWCAD 2023 na żywo. Seminarium w Bielsku-Białej

ZWCAD Polska zaprasza na seminarium poświęcone nowościom ZWCAD 2023. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek 21.06.2022 r. w Bielsku-Białej.

Podczas dwugodzinnego spotkania zaprezentowane zostaną możliwości najnowszej wersji programu ZWCAD 2023. Specjaliści autoryzowanego dystrybutora ZWCAD & ZW3D w Polsce – firmy Usługi Informatyczne „SZANSA” Sp. z o.o. – przedstawią także dodatkowe aplikacje i nakładki branżowe, dadzą też uczestnikom wydarzenia możliwość sprawdzenia (w formie warsztatów) możliwości ZWCAD 2023. Przewidziano także atrakcyjne rabaty na zakup rozwiązań z rodziny ZWCAD.

Seminarium będzie także doskonałą okazją do spotkania z innymi przedstawicielami branży, stworzy możliwość wymiany cennych doświadczeń i uwag (przy filiżance znakomitej kawy zapewnionej przez organizatorów), będzie także szansą na poznanie odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiania ewentualnych wątpliwości.

Seminarium 21.06.2022 r. (wtorek) rozpocznie się o godzinie 10.00 przy ulicy Generała Maczka 9 w Bielsku-Białej. Link do rejestracji dostępny jest tutaj.
A już na początku lipca – seminarium o nowościach ZWCAD 2023 Architecture, o czym będziemy jeszcze informować.

Wersję testową ZWCAD 2023 można pobrać tutaj.

Źródło: ZWCAD Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*