SOLIDWORKS World 2019: lista dziesięciu najbardziej oczekiwanych ulepszeń otwarta do głosowania

SWW2019 TopTenList

W połowie grudnia 2018 roku zamknięto przyjmowanie zgłoszeń najbardziej wyczekiwanych usprawnień SOLIDWORKS i tym samym od 15.12. wszyscy zarejestrowani użytkownicy zyskali możliwość oddania swoich głosów, aby wyłonić tegoroczną listę „Top 10 enhancements request”

Matt Lorono podziękował wszystkim – w imieniu zespołu SOLIDWORKS – za pomysły zgłoszone na listę 10 najlepszych usprawnień SOLIDWORKS World 2019. – Cieszymy się, że choć okno zgłaszania pomysłów było nieco krótsze w tym roku, to liczba zgłoszeń jest taka sama jak w poprzednich latach. To pokazuje dużo entuzjazmu! – dodał.

Teraz, gdy okno składania pomysłów zostało zamknięte, czas głosować! Głosowanie zostanie zakończone w czwartek, 31 stycznia 2019 roku, a jego wyniki będzie można poznać podczas konferencji SOLIDWORKS World 2019 w Dallas, w dniach 10-13 lutego br.

Aby przejrzeć i zagłosować na pomysły na „SOLIDWORKS World 2019 Top Ten List”, należy zalogować się na forum (link tutaj). Można głosować na dowolną liczbę pomysłów. Organizatorzy już teraz zadają sobie pytania: ile głosów zostanie oddanych ogółem? Czy jakiekolwiek pomysły uzyskają setki głosów? Wszystko zależy od użytkowników!

Źródło: blogs.solidworks.com

SWW2019 Dallas Registration

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*