Nowości produktowe 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion wprowadziła tej jesieni na rynek nowe modele myszy CadMouse

3Dconnexion rozszerzyła swoją ofertę urządzeń peryferyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach profesjonalnych użytkowników. Udoskonalona seria myszy CadMouse zawiera teraz modele o kompaktowym kształcie: przewodowy i bezprzewodowy oraz pełnowymiarowy model profesjonalny dla zaawansowanych użytkowników.

Nowe produkty spełniają specyficzne i wysokie wymagania użytkowników, począwszy od preferencji dotyczących rozmiaru dłoni i rodzaju chwytu, a skończywszy na funkcjach specjalistycznych aplikacji, rozbudowanej programowalności i właściwościach mobilnych dla często podróżujących osób. Wprowadzając te trzy nowe modele myszy CadMouse, firma 3Dconnexion sprostała kilku poważnym wyzwaniom projektowym.

CadMouse Compact
To kompaktowa mysz z dedykowanym środkowym przyciskiem, która pomimo niewielkich rozmiarów, dzięki ergonomicznej budowie i wygodnym przyciskom zminimalizuje obciążenie dłoni wynikające z powtarzających się kliknięć i ruchów. Ta lekka mysz przewodowa jest przeznaczona dla tych, którzy preferują połączenie przewodowe i niewielki rozmiar myszy ze względu na wielkość swej dłoni i/lub ograniczoną ilość miejsca na biurku.

CadMouse Compact

CadMouse Compact Wireless
Ta mysz została opracowana z myślą o najwyższej wydajności bezprzewodowej w wygodnej, kompaktowej obudowie. Ta lekka i zwinna mysz, z wbudowanym wydajnym akumulatorem, jest szczególnie odpowiedna dla projektantów i inżynierów, którzy preferują niewielkie narzędzia odpowiednie dla mobilnego stylu pracy.

CadMouse Compact Wireless

Ostatnia nowość – CadMouse Pro
Jest to pełnowymiarowa mysz przewodowa, zaprojektowana specjalnie dla zaawansowanych użytkowników wymagających wygodnego użytkowania podczas długich sesji roboczych. Wyjątkowa technologia firmy 3Dconnexion, ergonomiczna budowa i przełomowa konstrukcja przycisków zapewniają najwyższą precyzję oraz komfort i szybkość pracy.

CadMouse Pro

Nowe myszy firmy 3Dconnexion, wyprodukowane ze sprawdzonych materiałów i komponentów, wyposażone zostały w udoskonalone kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2, które zapewnia wysoką kontrolę i adaptacyjną nawigację. Funkcja Smart Scroll oferuje kilka zaawansowanych trybów przewijania, które automatycznie dostosują się w zależności od wykonywanych działań i aktywnej aplikacji.
– Funkcja Tick-to-Tick, specyficzna dla programów CAD, umożliwia użytkownikom powiększanie i pomniejszanie modeli i rysunków z wyjątkową płynnością. W innych środowiskach, szczególnie podczas przeglądania stron internetowych lub dokumentów, funkcja Smooth Scroll zapewnia równomierne przewijanie po każdym pierwszym przesunięciu kółka, co na przykład określa zawsze tą samą liczbę stron, które użytkownik zwykle przewija – wyjaśnia Antonio Pascucci, dyrektor generalny 3Dconnexion.

Znana z najwyższej wydajności i maksymalnego komfortu rodzina myszy CadMouse powstała w oparciu o 20-letnie badania nad ergonomią i technologią. Produkty 3Dconnexion słyną również z wyjątkowej estetyki wykonania i nowoczesnego designu.

Urządzenia 3Dconnexion to zaawansowane, precyzyjne i wygodne peryferia dla projektantów i inżynierów. W pełni wspierają ponad 300 różnych aplikacji.

Źródło: 3Dconnexion

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*