NOWOŚĆ od 3Dconnexion w specjalnej promocji!

Do końca lipca do każdej klawiatury 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad… firma dodaje w prezencie profesjonalną mysz CadMouse Pro Wireless

3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad to nowa profesjonalna i ergonomiczna klawiatura dla inżynierów, projektantów, architektów i innych profesjonalistów, którzy cenią sobie wygodę, szybkość i precyzję.

Oddzielna, bezprzewodowa klawiatura numeryczna Numpad Pro pozwala skonfigurować swoje miejsce pracy w sposób najbardziej dostosowany do własnych potrzeb i preferencji.

Dodatkowe programowalne klawisze (12 na klawiaturze głównej i 4 na numerycznej) zapewniają błyskawiczny dostęp do wybranych, najczęściej używanych komend.

Wąska, płaska konstrukcja, ciche, wygodne, profilowane klawisze i podpórka pod nadgarstki gwarantują komfort pracy. Wbudowany hub daje możliwość bezpiecznego podłączenia do 6 (sic!) bezprzewodowych urządzeń 3Dconnexion. Zaawansowany sterownik 3DxWare 10 obsługuje wszystkie produkty 3Dconnexion i ponad 300 wspieranych aplikacji. To proste w użyciu oprogramowanie automatycznie rozpoznaje aktywną aplikację (czy środowisko pracy) i błyskawicznie dostosowuje zapisane ustawienia.

Do końca lipca klawiatura Keyboard Pro z bezprzewodowym Numpadem oraz najwyższy model myszy CadMouse Pro Wireless dostępne są w specjalnym zestawie: 3 urządzenia 3Dconnexion w cenie 1. Więcej informacji tutaj.

Źródło: 3Dconnexion

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*