ZWCAD 2024 – wrześniowe seminarium i warsztaty także w Warszawie!

Firma „Usługi Informatyczne Szansa” serdecznie zaprasza na pokaz wydajności oraz możliwości popularnego systemu ZWCAD, a także na warsztaty jego praktycznego zastosowania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ilość miejsc – ograniczona! Dlatego warto zapisać się już teraz, zobaczyć ZWCAD 2024 w akcji i potrenować pracę w jego środowisku, sprawdzić interesujące Cię możliwości i potrzebne funkcje, które na miejscu będzie można omówić ze szkoleniowcami i działem technicznym dystrybutora.

W planie seminarium przewidziano m.in.:
• pokaz i omówienie nowości ZWCAD 2024;
• ćwiczenia praktyczne w programie;
• możliwość technicznej / handlowej konsultacji;
• sekcja Q&A, wymiana doświadczeń;
• poczęstunek, pyszna kawa.


Seminarium i warsztaty ZWCAD 2024 to także okazja, by spotkać się z innymi przedstawicielami branży, wymienić cenne doświadczenia, porozmawiać z ekspertami branży oprogramowania CAD. Co więcej, uczestnicy zyskają czasową licencję (!), która pozwoli kontynuować przygodę z ZWCAD’em jeszcze długo po spotkaniu!

Centrum konferencyjne, ul. Wspólna 56, Warszawa
28 września 2023, godz: 10:00

Link do rejestracji tutaj.

Zgłoszenia można dokonać także drogą mailową, na adres: biuro@zwcad.pl (w temacie wpisując: „Zapis na Seminarium Warszawa 28.09.2023”, podaj swoje imię nazwisko, nazwę firmy oraz dane kontaktowe. Można także dokonać rejestracji telefonicznie: 33 488 07 20. Zwrotnie zostanie potwierdzona dostępność miejsc i wpisanie na listę uczestników. Do zobaczenia na miejscu!

Źródło: zwcad.pl, „Szansa”

Kilka informacji o nowym sposobie wyświetlania widoków w perspektywie w ZWCAD 2024…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*