Autodesk DAY 2023 on-line

High angle view of robot arms in a car factory.

Autodesk wraca z 5. edycją wirtualnej konferencji dla branży przemysłowej w ramach serii AUTODESK DAY. 11 października rozpocznie się konferencja Autodesk DAY 2023 | Przemysł Maszynowy | Połącz ludzi, procesy, dane.

Uczestnicy serii wirtualnych sesji dla branży producentów maszyn i urządzeń przemysłowych, dowiedzą się jak wprowadzić digitalizację do wszystkich etapów cyklu tworzenia – od projektu przez produkcję, wymianę danych aż po sprzedaż i marketing. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie potencjału skutecznego i innowacyjnego projektowania oraz produkcji w sektorze przemysłowym. Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystywać zaawansowane projektowanie do efektywnej produkcji nowoczesnych urządzeń i maszyn. Prelegenci pokażą, w jaki sposób można – tworząc kompleksowe rozwiązania – rozwijać i dopasowywać swoją ofertę do celów biznesowych klientów. Praktycy opowiedzą, jak realizować projekty optymalizując wydajność produkcji, jednocześnie utrzymując wysoką jakość. Celem konferencji jest także pokazanie, jak tworzenie bardziej zaawansowanych produktów może być wspierane przez najnowsze osiągnięcia w dziedzinie projektowania i technologii produkcji.

Wśród tematów, które zostaną omówione podczas konferencji online znajdą się:

Raport Design & Make – światowe trendy w przemyśle
• PDM/PLM – różnice i podobieństwa. Dlaczego warto posiadać oba rozwiązania?
Integracja rozwiązań PDM z systemem ERP w procesie projektowo-produkcyjnym
Automatyzacja procesów na przykładzie wdrożenia u klienta. Integracja CAD/PDM z ERP dla optymalizacji działań
Wizualizacje, które sprzedają. Rozwiązania do tworzenia wizualizacji produktowych dla branży mechanicznej
Digital Transformation Workshops – co to jest, dla kogo i dlaczego warto?

– Bazując na doświadczeniach naszych klientów i własnych osiągnięciach chcielibyśmy zaprezentować, jak polskie przedsiębiorstwa mogą zwiększyć satysfakcję klientów i osiągnąć większe zyski, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Konferencja stanowi okazję do poszerzenia wiedzy – komentuje Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager w Autodesk.

Szczegółowa agenda wydarzenia i rejestracja dostępne są tutaj. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło: Autodesk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*