Wirtualna konferencja dla branży przemysłowej

Autodesk zaprasza do udziału w konferencji „Innowacje 4.0. Zamień wyzwania na innowacyjność” – serii wirtualnych spotkań dla branży przemysłowej, które odbędą się w dniach 26-29 maja 2020 r. W trakcie czterech dni prelekcji online uczestnicy poznają pomysły na rozwinięcie innowacyjności w firmach oraz na wdrożenie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, wspomagających projektowanie i produkcję w przemyśle.

W dobie wyzwań, które stanęły przed firmami przemysłowymi, umiejętne wykorzystanie cyfrowej transformacji stanowi klucz do innowacji i rozwoju, a co za tym idzie, do utrzymania przewagi konkurencyjnej na tym niezwykle wymagającym rynku. Podczas wirtualnej konferencji „Innowacje 4.0. Zamień wyzwania na innowacyjność”, eksperci Autodesk podpowiedzą, gdzie szukać środków na sfinansowanie transformacji cyfrowej, jak zmieniać koncepcje w innowacyjne działania oraz zaprezentują technologiczne nowości wspomagające projektowanie i produkcję.

Cztery dni wirtualnych prelekcji
Wirtualna konferencja odbędzie się w dniach 26-29 maja (wtorek – piątek). Każdego dnia zaplanowano od 4 do 6 krótkich, 20-minutowych sesji, które w sumie zajmą 2-3 godziny (w godz. 10.00-13.40 – przyp. redakcji). Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy mogą rejestrować się na dowolne dni i sesje tematyczne, zgodnie z obszarem swoich specjalizacji. Taka formuła spotkania pozwala na pogodzenie czasu spędzonego na konferencji z obowiązkami zawodowymi.
Tematyka konferencji kierowana jest do pracowników działów projektowych, produkcyjnych, rozwoju i sprzedaży w firmach produkcyjnych i przemysłowych, zarówno do osób będących użytkownikami rozwiązań do projektowania jak i managerów odpowiedzialnych za rozwój, sprzedaż oraz innowacyjność w firmach.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną również wyniki badania pod tytułem „Sukcesy i wyzwania w cyfryzacji polskich przedsiębiorstw przemysłowych”, które zostało przeprowadzone na reprezentatywnej próbie polskich firm przemysłowych, na zlecenie Autodesk.
Wśród tematów, które zostaną omówione podczas konferencji znajdą się między innymi:

  • Jak finansować innowacyjność? Gdzie pozyskać fundusze na nowe technologie?
  • Rozwiązania do zdalnej współpracy w obszarze projektowania i wytwarzania
  • Jak Generative Design może zwiększyć potencjał innowacyjny firmy?
  • Krótki przegląd nowości wprowadzonych do Autodesk Inventor 2021
  • Cykl Życia Produktu, a zarządzanie projektem wprowadzenia nowego produktu na rynek
  • Wzorce postępowania w przypadku dużych zespołów – Autodesk Inventor

– Konferencję „Innowacje 4.0. Zamień wyzwania na innowacyjność” – kierujemy do firm, które chcą wdrażać transformację cyfrową, aby wprowadzać nowe produkty i usługi a także do tych, które chcą dowiedzieć się, jak przekuć wyzwania i problemy dzisiejszego rynku w innowacje, pozwalające firmie na wyróżnienie się oraz generowanie zysków […] – powiedział Radosław Cieślak, Industry Executive Director w Autodesk.

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem www.autodesk.pl/DMonlineEvent.

Źródło: Autodesk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*