Rozmowy o CAD/CAM/CAE na CADblogTV.pl

Gościem pierwszego odcinka „Rozmów o CAD, CAM, CAE…” był Marcin Sitkiewicz, Senior Territory Technical Manager DS SOLIDWORKS.

Około dwóch tygodni temu na kanale CADblogTV.pl (tak, jest coś takiego na YouTube, zakurzone i zapomniane) udostępniłem zapis rozmowy z Marcinem Sitkiewiczem (Senior Territory Technical Manager DS SOLIDWORKS). Jest to pierwsza podjęta przeze mnie próba takiej rozmowy „on-line” (za pośrednictwem popularnego komunikatora). Zachęcam do jej obejrzenia, bo chociaż nagranie miało miejsce jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia (!), nie straciło na swojej aktualności. Dotyczyło bowiem najnowszej dostępnej obecnie wersji oprogramowania DS SOLIDWORKS (2021), a częściowo także możliwości platformy 3DEXPERIENCE.

Piewszy odcinek „Rozmów i CAD, CAM, CAE…” z pewnością nie będzie ostatni, chociaż moje obecne możliwości czasowe (równoległa praca na etat, budowa prowadzona „tymi ręcami” i kilka projektów Studia Graficznego wymagających dokończenia) stały się bardzo mocno ograniczone. Jednak szykują się kolejne tematy: wspomniana platforma 3DEXPERIENCE, możliwości oprogramowania innych producentów, historia popularnego systemu CAx wyższej klasy, czy też polskie drukarki 3D i działająca w kraju „farma drukarek 3D”, podejmująca się mało i wielkoseryjnej produkcji wymagających detali z tworzywa i metalu.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i komentarze dotyczące udostępnionego nagrania, które dopiero teraz zdecydowałem się promować w ograniczonym stopniu na portalach społecznościowcyh. Postaram się uwzględnić je podczas pracy nad kolejnymi odcinkami cyklu.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam serdecznie, życząc spokojnego weekendu

Maciej Stanisławski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*