Bezpłatny eBook „NX CAD Synchronous”

Firma CAMdivision udostępniła bezpłatnie obszerne fragmenty kolejnej książki. Tegoroczna akcja promocyjna dotyczy „NX Synchronous Technology”, będącej częścią większej pozycji wydawniczej poświęconej NX CAD

Publikacja liczy ponad 100 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi. Udostępnione rozdziały książki pozwolą zainteresowanym na poznanie filozofii edycji i tworzenia części przy wykorzystaniu Synchronous Technology – zawartej w każdym pakiecie NX. Publikacja może więc zainteresować nie tylko konstruktorów tworzących w NX CAD/CAE, ale również technologów tworzących ścieżki obróbki w NX CAM.

e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych

Czym jest Technologia Synchroniczna?
Synchronous Technology to przełomowa, niezwykła technika modelowania, która obejmuje także możliwość edycji nieparametrycznych plików pochodzących z innych systemów CAD wczytanych przez formaty pośrednie np. STEP, PARASOLID. Synchronous jest rozwijany przez SIEMENS od 2007 roku.

e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAD i NX CAM, użytkowników innych systemów CAD/CAM pragnących poznać podstawy pracy w jego środowisku, a zwłaszcza Technologii Synchronicznej.

Formularz umożliwiający pobranie książki i dodatkowe informacje są dostępne na stronie CAMdivision.


O wydawcy
CAMdivision Sp z o.o. jest największym dostawcą NX CAD/CAM na polskim rynku i od tego produktu firma rozpoczęła 12 lat temu współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc m.in. interfejs NXCAM 4.0 (2007 rok) oraz tworząc pierwszy polski podręcznik NX CAM (2009 rok).

Źródło: CAMdivision

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*