Kolejny laur dla CAMdivision: TOP Partner in Poland FY2020

Doroczne spotkanie partnerów handlowych SIEMENS Digital Industries Software podsumowujące ubiegły rok – specyficzny ze względu na pandemię – odbyło się również specyficznie (online) w ostatnim tygodniu stycznia 2021.

W niełatwych warunkach rynkowych firma CAMdivision utrzymała status PLATINUM, jako jedyna firma w Polsce i obszarze CEE (czyli Europy Środkowo-Wschodniej), czego kryterium jest wielkość obrotów z SIEMENS Digital Industries Software.

Nagroda TOP Partner in Poland

Około 2/3 wdrożeń oprogramowania NX CAD/CAM i TEAMCENTER, w którym specjalizuje się firma jako SMART Expert SIEMENS w tej dziedzinie należy na rynku polskim właśnie do CAMdivision.

Na trzydniowym spotkaniu podsumowano handlowo rok 2020, omówiono najciekawsze wdrożenia oraz kierunki rozwoju oprogramowania na najbliższy okres. Generalnie rośnie znaczenie wszystkiego co „cloud” & „electro” i w tym ostatnim przypadku – nie chodzi tu o muzykę, chociaż akcent muzyczny również miał miejsce.

Codziennie w trakcie spotkania transmitowane były utwory z koncertu „Waiting for THE CURE” grupy „Mariage Blanc”, który odbył się w ubiegłym roku w Gdańsku. Warto wspomnieć, że za klawisze i perkusję w tym zespole odpowiadają ludzie, których znacie Państwo z zupełnie innej strony – właśnie z firmy CAMdivision. Sam koncert został udostępniony charytatywnie, a SIEMENS ze swojej strony wsparł fundację zdrowotną. Pełny zapis koncertu dostępny jest poniżej.

Zespół CAMdivision dziękuje swoim Klientom za dotychczasową owocną współpracę, zaprasza do odwiedzin na stronie internetowej (link tutaj), która zyskała nową odsłonę, a także do śledzenia informacji o nowych promocjach i wydarzeniach (webinary) na portalach społecznościowych (TT, FB), a także na dedykowanym firmowym blog (tutaj).

Źródło: CAMdivision

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*