To już dzisiaj! Zaczęła się XV edycja targów TOOLEX!

TOOLEX to największe w Polsce wydarzenie targowe, poświęcone przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas którego wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. Oczywiście, nie mogło zabraknąć także wystawców oprogramowania CAD/CAM.

Firma CAMdivision, największy partner handlowy Siemens Digital Industries Software w Polsce, zaprasza w tym roku na stoisko 54 – trudno je przeoczyć, jest jednym z większych, a będzie można na nim nie tylko zobaczyć, ale także wypróbować m.in. oprogramowanie NX CAD/CAM/CAE i Teamcenter (i nie tylko oprogramowanie J).

Ponad 5800 uczestników, blisko 150 wystawców z 8 krajów, 12 000 m kw powierzchni wystawienniczej i 4 konferencje z udziałem ekspertów branży – to liczby,
którymi zapisała się w targowej historii edycja TOOLEX 2022.

W tych cieszących się zasłużonym prestiżem targach od lat udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją i dystrybucją maszyn do obróbki, narzędzi skrawających i oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie i wytwarzanie.

Na stoisku CAMdivision podziwiać można nie tylko… oprogramowanie NX, ale także…
Maserati GranTurismo zaprojektowane właśnie w NX 🙂

Wielu wystawców prezentuje maszyny w ruchu i rozwiązania technologiczne, których celem jest m.in. skuteczne obniżenie kosztów produkcji. Zakres branżowy uzupełnia oferta z zakresu robotyzacji i automatyzacji oraz olejów, smarów i chłodziw wykorzystywanych w procesach obróbki metali. Szkoda jedynie, że zabrakło kolejnej edycji Wirtotechnologii towarzyszącej przed laty temu wydarzeniu.

Rejestracja na targi: https://lnkd.in/dmT43cua
Godziny otwarcia i inne informacje organizacyjne: https://lnkd.in/dcYYdT6t
Dojazd: https://lnkd.in/d6KSK7Vu

(ms)
#nxcam #toolex #camdivision #nxcad #teamcenter

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*