Trwa Letnia Promocja ZWCAD!

Wydanie ZWCAD 2024 to przełomowe wydarzenie, które zasłużyło na szczególną promocję. Dlatego autoryzowany przedstawiciel ZWCAD w Polsce – firma Usługi Informatyczne „Szansa” – postanowiła przygotować ofertę skierowaną do użytkowników wcześniejszych wersji tego popularnego systemu.

Aby umożliwić korzystne przejście ze starszych wersji programu do najnowszego wydania ZWCAD 2024,  przygotowano bardzo atrakcyjne warunki zarówno dla Użytkowników poszerzających swoją ilość stanowisk w firmie, jak i użytkowników, którym wystarcza dotychczas posiadana ilość stanowisk.

Zamów w promocji i zyskaj 2 razy!

W wariancie PROMO 1+1 można zamówić nową licencję ZWCAD 2024 i otrzymać bezpłatnie aktualizację starszej licencji. Wystarczy wskazać w zamówieniu dowolną starszą licencję, która zostanie zaktualizowana bezpłatnie (1 aktualizacja starszego stanowiska za każdą jedną nową licencję), aby zaoszczędzić nawet do 909 zł za każdą darmową aktualizację!

Wariant  PROMO 20% przewidziano dla tych, którzy nie potrzebują kolejnego stanowiska. Teraz mogą zaktualizować swoje starsze licencje do wersji 2024 z 20% rabatem:
• starsza licencja Standard do wersji 2024 Standard – tylko 591,20 zł netto
• starsza licencja Professional do wersji 2024 Professional – tylko 727,20 zł netto.

Warunki promocji

Promocja obowiązuje od 27.06 do 27.10.2023 r. i obejmuje wyłącznie bezterminowe licencje ZWCAD w wersji Standard oraz Professional.

Warunkiem objęcia bezpłatną aktualizacją wskazanej starszej licencji jest podanie jej w momencie zamawiania nowej licencji ZWCAD (nie ma możliwości dołączenia aktualizacji w późniejszym momencie).

Obydwie promocje można łączyć ze sobą, obejmując część starszych licencji bezpłatną aktualizacją (w wypadku zakupu nowych licencji), a część aktualizując z 20% rabatem.

Edytor bloków dynamicznych w ZWCAD 2024…

Czy warto?

ZWCAD to znakomita alternatywa dla znanego programu CAD. Obsługuje zarówno pliki DWG, jak i DXF również w najnowszym formacie. Dostępna jest licencja komercyjna bezterminowa z dobrowolnymi aktualizacjami. W każdej chwili można pobrać program i pracować bezpłatnie przez 30 dni, w ramach testów z pełną funkcjonalnością – a później ZWCAD zamieni się w szybką przeglądarkę plików z możliwością tworzenia rysunków do 1000 obiektów. Chyba, że zdecydujemy się na zakup/aktualizację licencji. Warto tym bardziej, że w ZWCAD 2024 wprowadzono szereg nowości i usprawnień, np.: obsługę chmury punktów, edytor bloków parametrycznych Flexiblock, podkłady DGN i wiele innych (więcej na ten temat np. tutaj i tutaj).

Więcej informacji na temat „Letniej promocji ZWCAD” na stronie dystrybutora.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*