Nowy ZWCAD Mechanical 2023

Firma „Szansa” poinformowała o udostępnieniu najnowszej wersji oprogramowania ZWCAD Mechanical 2023. Każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnej 30-dniowej wersji testowej, a osoby, które zdecydują się na kupno licencji, mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji związanej ze świętowaniem „Dni Mechaniki”.

Premiera ZWCAD Mechanical 2023 i związane z nią „Dni Mechaniki” to okazja, aby wejść w posiadanie nowego oprogramowania z 10% rabatem. Na stronie internetowego sklepu programycad.net tylko do 26 lipca br. wraz z kodem DNI_MECHANIKI można uzyskać wspomniany rabat. Czy warto skorzystać z nadarzającej się okazji?

ZWCAD Mechanical 2023

ZWCAD Mechanical to program ZWCAD 2023 w wersji Professional wzbogacony o dodatkowe narzędzia dedykowane dla inżynierów branży mechanicznej.

W ZWCAD Mechanical znajdą Państwo narzędzia do generowania wałów i przekładni, biblioteki zdefiniowanych i skalowanych części i podzespołów, biblioteki symboli, narzędzia do tworzenia zestawień materiałów, czy możliwość automatycznego skalowania rysunków do formatu arkuszy.

Co nowego w ZWCAD Mechanical 2023

Najnowsza wersja pozwala m.in. na konwersję wybranych obiektów z AutoCAD Mechanical do ZWCAD Mechanical. Za pomocą polecenia ZWMACADMCONVERT możemy dokonać konwersji ramek, tabelek rysunkowych, odnośników i zestawień komponentów utworzonych przez AutoCAD Mechanical (w chwili obecnej ZWMACADMCONVERT może konwertować tylko rysunki w standardzie ISO stworzone przez AutoCAD Mechanical).

Kolejną istotną nowością jest możliwość integracji ZWCAD Mechanical 2023 z systemami PLM (Product Lifecycle Management – rozwiązania do zarządzania cyklem życia produktu). Umożliwia to pakiet narzędzi SDK dla programistów. W obecnej chwili można zintegrować m.in. dane z tabelki rysunkowej i zestawienia materiałów.

W ZWCAD Mechanical 2023 dostępne są także inne nowości ZWCAD 2023, opisane m.in. tutaj. A o przygotowywaniu dokumentacji technicznej w ZWCAD MEchanical można przeczytać tutaj.

Przypominamy o trwającej promocji związanej z „Dniami Mechaniki” i zachęcamy do odwiedzin na stronie programycad.net.

Źródło: zwcad.pl, Usługi Informatyczne „Szansa”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*