Premiera pierwszego odcinka „Aktualności…”

9 listopada 2022 roku o godzinie 9.45 na kanale CADblogTV na YouTube udostępniony zostanie premierowy odcinek nowego cyklu, który w zamyśle ma stanowić audiowizualny przegląd aktualności i nowości w branży…

Zależy mi na tym, aby tego typu materiał pojawiał się na kanale regularnie (najlepiej w tygodniowych odstępach), równolegle do treści publikowanych na blogu. I stanowił ich rozwinięcie, uzupełnienie lub – ewentualnie w krótszej formie – anonsował pojawienie się większej „tradycyjnej formy” w postaci artykułu lub wpisu.

W pierwszym odcinku znajdą Państwo wybrane informacje spośród tych, które ukazały się na łamach CADblog.pl w minionym tygodniu (dwóch), a dodatkowo… stosunkowo szczegółowy opis (i prezentację) nowości SOLID EDGE 2023 i SOLIDWORKS 2023. Proszę wybaczyć niedoskonałości i „choroby wieku dziecięcego”, będę starał się poprawiać sukcesywnie jakość tych materiał redagowanych i tworzonych w nowej formie. Nie ukrywam, że pomocne będą wszelkie uwagi i komentarze, za które już teraz dziękuję. Liczę na to, że taka dodatkowa forma przekazu sprawdzi się w praktyce.

Na kanale YouTube znajdą Państwo także nowe aktualizowane playlisty, m.in. z cyklem „Nie samym CAD’em żyje człowiek”, w przygotowaniu jest także cykl poświęcony zaktualizowanej (czyli również tej najnowszej) „Historii systemów CAD”.

Korzystając z okazji dodam, że w grudniu (przed Świętami Bożego Narodzenia) pojawi się po dłuuugiej przerwie… nowe e-wydanie CADblog.pl. A na blog wracają – w odpowiedzi na sugestie niektórych spośród szanownych Czytelników… „cytaty tygodnia”. Więcej na ten temat już jutro, ale nie na łamach aktualności, tylko w części blogowej.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na premierę 🙂

(ms)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*