Premiera NX CAx (1926 release) i atrakcyjny program finansowania 0%

Już w najbliższą środę, 24 czerwca, CAMdivision zaprasza wszystkich zainteresowanych na webinar – premierę najnowszej wersji NX.

Jako największy dystrybutor NX w Polsce firma CAMdivision od kilku lat uczestniczy w prestiżowym programie NX EAP (Early Adopter/Access Program). To specjalny program firmy SIEMENS Digital Industries Software – producenta NX – w którym testowane są nowe rozwiązania z obszaru CAx/PLM zanim trafią do użytkownika końcowego w zakresie nowych funkcjonalności i polskiej wersji.

Od kilku miesięcy trwają intensywne testy wersja NX 1926 Series (następcy NX 1899 wydanego w grudniu 2019 roku). Tryb EAP zabrania jednak publikacji czegokolwiek na temat nowych funkcjonalności. Rozwiązaniem jest… oficjalne, premierowe webinarium.

Webinarium NX 1926 Release
W imieniu CAMdivision zapraszamy Państwa na webinarium poświęcone najnowszej wersji NX, które odbędzie się w najbliższą środę, 24 czerwca, o godzinie 9.00 – link do rejestracji tutaj.

W agendzie wydarzenia znalazło się oczywiście miejsce na przybliżenie nowych możliwości NX, w tym funkcjonalności w obszarach NX CAD Modeling, NX Structure Designer, a także w obszarze projektowania dla wytwarzania przyrostowego (NX Design for Additive Manufacturing). Nie zabraknie informacji o sposobach aktualizacji i konfiguracji najnowszej wersji NX 1926. Ale to nie wszystko…

Finansowanie 0% z SIEMENS Finance
Z okazji premiery nowej wersji NX CAMdivision wspólnie z firmą Siemens Finance przygotowała specjalną ofertę finansowania 0% na zakup oprogramowania. Poprzez platformę SimplyLoan możliwe jest finansowanie całkowicie online, nawet w 15 minut, bez dodatkowych dokumentów.

Poprzez platformę SimplyLoan możliwe jest finansowanie całkowicie online…

Wypełnienie wniosku trwa zaledwie 3 minuty, a decyzja kredytowa przyznawana jest automatycznie 24/7. Szczegóły przekazane zostaną podczas środowego webinarium.

Webinaria o NX Student Edition
Serię ostatnich webinariów o obecnej wersji NX – która posiada odpowiednik w postaci bezpłatnej NX Student Edition – można znaleźć na stronie https://www.camdivision.pl/pl/uslugi/nx-student-edition. Ostatni z zapisanych webinarów dotyczył tematyki projektowania form wtryskowych i druku kanałów konformalnych w NX Mold Design & NX Additive Manufacturing.
Komplet webinariów jest dostępny na dedykowanym kanale YouTube.

Dlaczego CAMdivision?
CAMdivision jest największym partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software w Polsce. We wdrożeniach specjalistycznych aplikacji typu NX CAM, NX Mold (formy wtryskowe), NX Progressive (tłoczniki), NX CAM Robotics (roboty frezujące i spawające), NX CMM (maszyny pomiarowe) posiada ponad 75% udziału w rynku pakietów SIEMENS.

Firma może poszczycić się także unikalnymi wdrożeniami pakietów NX Additive Manufacturing (techniki przyrostowe) w obszarze druku 3D metalu (NX CAM Multi-Axis Metal Deposition) i tworzyw sztucznych (NX CAM & HP MultiJet Fusion).

Źródło: CAMdivision.pl

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*