NAGRODZONA CADMOUSE PRO WIRELESS

CadMouse Pro Wireless jest tegorocznym zdobywcą trzech prestiżowych nagród w dziedzinie designu produktowego. To również mysz, której używają projektanci w grupie Audi.

W lutym 2015 roku firma 3Dconnexion wypuściła na rynek mysz CadMouse. Była to pierwsza na świecie mysz dedykowana głównie do pracy w aplikacjach CAD i polecana projektantom, konstruktorom, architektom i artystom. Specjaliści 3Dconnexion pracowali nad produktem kilka lat, mając na celu stworzenie urządzenia, które będzie naprawdę wartościowym i profesjonalnym rozwiązaniem dla użytkowników oraz takiego, które wyróżni się spośród tysięcy myszy komputerowych dostępnych na rynku. Badania nad produktem prowadzone były równolegle z rozmowami z wieloma inżynierami z topowych firm produkcyjnych; chciano dowiedzieć się przede wszystkim dwóch rzeczy: jak wygląda proces decyzyjny przy wyborze profesjonalnej myszy komputerowej oraz jakie funkcje i parametry powinna mieć idealna mysz dla inżyniera. W końcu 3Dconnexion pokazała światu CadMouse – jedyną na rynku mysz z pełnowymiarowym przyciskiem środkowym, precyzyjnym czujnikiem, dopracowanym sterownikiem i innymi funkcjami, które usprawniają pracę w CAD.

W 2017 roku CadMouse otrzymał nagrodę iF DESIGN AWARD. Cztery lata później kolejny model myszy 3Dconnexion – CadMouse Pro Wireless – otrzymał aż trzy nagrody: iF Design Award, Good Design Award oraz Red Dot Award. CadMouse Pro Wireless to pełnowymiarowy, bezprzewodowy model myszy CadMouse, z wbudowaną baterią gwarantującą 3 miesiące nieprzerwanej pracy (!) i dopasowanym twardym etui w pakiecie. Model ten dostępny jest również w wersji dla osób leworęcznych.

– Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanych nagród – powiedział Antonio Pascucci, dyrektor generalny 3Dconnexion. – Pokazują po raz kolejny, że 3Dconnexion rozumie potrzeby użytkowników i łączy funkcjonalność z designem, aby dostarczać zaawansowane, precyzyjne i łatwe w obsłudze urządzenia peryferyjne dla różnych branż i zastosowań – wyjaśnił.

Myszy CadMouse, dzięki swym unikatowym właściwościom, potrafią pokonać konkurencję i zdobywają, oprócz nagród, coraz większą liczbę wiernych użytkowników. Wśród największych klientów firmy 3Dconnexion, którzy zdecydowali się wprowadzić myszy CadMouse do standardowego wyposażenia stacji roboczych, jest firma Audi. Na stronie 3Dconnexion zamieszczono ciekawe „case study” o wykorzystaniu urządzenia przez projektantów zajmujących się modelowaniem powierzchni klasy A (a-based surface).

Specjaliści Audi docenili przede wszystkim wysoką ergonomię CadMouse oraz możliwości, których nie dają inne myszy, nawet te z najwyższej półki cenowej.

Źródło: 3Dconnexion

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*