Bezprzewodowa SpaceMouse Pro – inaczej

3Dconnexion wprowadziła na rynek pierwszą mysz 3D z technologią Bluetooth – SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth® Edition.

Firma 3Dconnexion, lider w dziedzinie innowacyjnych urządzeń wejściowych dla profesjonalistów, wprowadziła na rynek długo oczekiwaną mysz 3D, którą można połączyć z komputerem za pośrednictwem technologii Bluetooth: SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition.

Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth nowa edycja myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless zapewnia użytkownikom jeszcze większą swobodę i elastyczność w zakresie opcji łączności, umożliwiając im wydajniejszą pracę z dowolnego miejsca.

Precyzja działania

Inżynierowie, artyści 3D i architekci wymagają precyzji w swojej pracy. Opatentowany czujnik z technologią 6 stopni swobody ruchu (6DoF) umożliwia użytkownikom wygodne i precyzyjne przesuwanie, powiększanie i obracanie, zapewniając perfekcyjną realizację skomplikowanych i złożonych projektów.

Ergonomiczna konstrukcja

3D SpaceMouse Pro Wireless została starannie zaprojektowana i wyposażona w ergonomiczne podparcie dłoni, które zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania, umożliwiając użytkownikom utrzymanie maksymalnej produktywności bez żadnego dyskomfortu.

Personalizacja

Użytkownicy mogą dostosować SpaceMouse Pro Wireless do swoich konkretnych potrzeb, przypisując najczęściej używane funkcje, makra lub skróty do konfigurowalnych przycisków lub skorzystać z gotowych poleceń specyficznych dla aplikacji, usprawniając w ten sposób przepływ pracy i oszczędzając cenny czas.

– Cieszymy się z wprowadzenia na rynek SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition, produktu, który ucieleśnia nasze zaangażowanie w innowacyjność i zrównoważony rozwój – powiedział Antonio Pascucci, dyrektor generalny 3Dconnexion. – Inżynierowie, artyści 3D i architekci wymagają precyzji i elastyczności w swojej pracy, dlatego dla tej nowej edycji modelu opracowaliśmy niezawodną łączność Bluetooth, redukując jednocześnie jego wpływ na środowisko – podkreślił.

Mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth® Edition można kupić na stronie www.3Dconnexion.com i u autoryzowanych sprzedawców na całym świecie. Więcej informacji na temat SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition – na stronie produktu.

Trwa konkurs pod patronatem 3Dconnexion!

Korzystając z okazji, przypominamy o trwającym (do 20 stycznia!) konkursie na projekt Szopki Bożonarodzeniowej w dowolnej aplikacji CAD! Napływają już pierwsze zgłoszenia, ale zostało jeszcze trochę czasu, by połączyć świetną zabawę z pożytkiem i skorzystać z szansy na zdobycie urządzeń 3Dconnexion! Szczegóły można znaleźć tutaj.

Źródło: 3Dconnexion

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*