Webinary Autodesk

20 września (wtorek) i 13 października (czwartek) Autodesk zaprasza na bezpłatne webinary na temat zarządzania cyklem życia produktu i danymi produktów. Eksperci opowiedzą jak przejąć kontrolę nad zmianami dzięki narzędziu Fusion 360 Manage, a także jak usprawnić współpracę, zwiększyć elastyczność rozwoju produktu oraz elastyczność współpracy z łańcuchem dostaw dzięki połączeniu systemu PLM i PDM.

Skuteczne zarządzanie zmianami ma kluczowe znaczenie dla dostarczania produktów i projektów na czas, w odpowiedniej jakości i w ramach budżetu. Zarządzanie zmianą dotyczy nie tylko działu konstrukcyjnego i produkcji, ale także innych udziałowców procesu, takich jak dostawcy, usługi itp.

Efektywność procesowa PLM – zarządzanie zmianą i przepływem informacji

Podczas pierwszego webinaru (20 września, godz. 10.00) zostanie zaprezentowane, w jaki sposób Fusion 360 Manage może pomóc przejąć kontrolę nad zmianami, oferując środowisko współpracy, w którym zmiany produktów są w pełni zdefiniowane, sprawdzane, zatwierdzane i wdrażane:
• dlaczego zarządzanie zmianą jest tak ważne?
• zarządzanie zmianą w Fusion 360 Manage,
• rozszerzenie procesu zarządzania zmianą o systemy do zarządzania dokumentacją,
• obsługa innych procesów w Fusion 360 Manage.

PDM i PLM w chmurze, czyli Upchain i Fusion 360 Manage

Firmy produkcyjne coraz częściej potrzebują rozwiązania, które łączy systemy PDM z PLM. Kolejny z webinarów (13 października, godz. 10.00) będzie poświęcony połączeniu narzędzi Fusion 360 Manage i Upchain, a eksperci omówią, w jaki sposób można:
• zmniejszyć zakłócenia biznesowe, poprawiając elastyczność łańcucha dostaw,
• wspierać szybsze i lepsze decyzje, promując wczesną współpracę w chmurze,
• poprawić produktywność zespołu dzięki dostępowi do centralnego źródła informacji niezależnie od używanego systemu CAD.

Webinary poprowadzą eksperci Autodesk: Przemysław Sokołowski i Katarzyna Ozon. Rejestracji można dokonać tutaj.

Źródło: Autodesk Polska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*