Helikopter od Dana Lavoie

Bell_DANLAVOIE_1(web)

Nie będę nawet sprawdzał, ile czasu minęło od momentu, kiedy ostatni raz polecałem jeden z video tutoriali dotyczących modelowania powierzchniowego w środowisku SOLIDWORKS, a których autorem jest Dan Lavoie. Ponad 10 godzin filmu wideo, komentarz, otwarte pliki ćwiczeniowe – za każdym razem otrzymujemy ogromny zastrzyk wiedzy na temat pracy z programem. Tym razem „na warsztat” Dana trafił legendarny Bell 206L4…

Daniel Lavoie jest inżynierem mechanikiem i pasjonatem modelowania w SOLIDWORKS, a jego przygoda z tym systemem zaczęła się w 2005 roku (to wtedy zdawał swój dyplom magistra). Legitymuje się także zdobytym SolidWorks Advanced Surfacing Certified Professional. Jak sam mówi o sobie, pomógł tysiącom użytkowników SOLIDWORKS (i chce pomóc 10 000 więcej!) Jego poprzednie tutoriale to Audi R8 i Lamborghini Gallardo (opisywane już na łamach na CADblog.pl), ale także samolot myśliwski F-16 Jet, a także Ferrari F430.

W tym samouczku poznajemy, jak modelować śmigłowiec Bell 206L4 w SOLIDWORKS (w wersji 2017, także użytkownicy korzystający z wersji 2008 – 2019 nie powinni mieć żadnych problemów z jego wykorzystaniem). Korzystając z niego, będziemy mogli poznać i zrozumieć:
• jak działa modelowanie powierzchniowe w SOLIDWORKS,
• jak połączyć modelowanie powierzchni i bryły w skomplikowanych złożeniach,
a oprócz tego – jak zapewnia Dan – zyskamy pewność, potrzebną, żeby poradzić sobie ze złożonymi projektami… i oczywiście wiele, wiele więcej.

Na tutorial/samouczek składają się m.in.:
• 10,5-godzinny film pokazujący tworzenie modelu krok po kroku (w standardowym formacie MP4),
• niezbędne pliki tego projektu (format SW 2017) i obrazy referencyjne,
• 365-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy 🙂

Za wiedzę trzeba płacić
Cóż, w odróżnieniu od piszącego te słowa ;), Dan ceni sobie swoje umiejętności i czas poświęcony na przygotowanie opisywanego tutaj tutorialu: przy złożeniu zamówienia do 15 lutego br. możemy kupić go za 49 USD (to o 40 USD mniej, niż wynosi jego regularna cena). Transakcję można zrealizować za pośrednictwem serwisu PayPal.
Więcej informacji na temat samego samouczka, jak i sposobów jego zamówienia, można znaleźć tutaj.

(ms)

Źródło: http://solidstufflearning.com/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*