CAMdivision Platynowym partnerem Siemens Digital Industries Software (SDIS)

Firma CAMdivision po raz kolejny okazała się największym partnerem handlowym SDIS pod względem obrotów finansowych z ponad 1/3 udziałem w rynku software wśród kilkunastu innych partnerów handlowych.

W ostatnim tygodniu października odbyło się spotkanie SIEMENS Digital Industries Software (SDIS) podsumowujące rok finansowy 2020. Firma CAMdivision osiągnęła ponad 1/3 udziału w rynku software pośród innych partnerów handlowych.

– Mimo trudnego otoczenia biznesowego poziom obrotów pozwolił jej na zdobycie statusu PLATYNOWEGO Partnera SIEMENS FY2021, który czyni CAMdivision jedyną (!) taką firmą w Polsce i obszarze CEE (Central East Europe). Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie! – podkreślają przedstawiciele firmy.

W skład portfolio firmy wchodzi m.in. oprogramowanie NX CAD/CAE/CAM, Teamcenter, Tecnomatix, Fibersim i Solid Edge. W ubiegłym roku specjaliści CAMdivision wdrożyli blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & TEAMCENTER oraz ponad 3/4 pakietów NX Tooling (Mold, Progressive, Robotics) na polskim rynku. Firma działa na terenie całej Europy, a w ubiegłym roku przeprowadziła wdrożenia również w odległym Izraelu i Arabii Saudyjskiej.

Największy status kompetencji CAMdivision potwierdzają certyfikaty SMART EXPERT w dziedzinie NX CAD/CAM, TEAMCENTER i Solid Edge otrzymane od SIEMENS Digital Industries Software.

– Nasza firma dysponuje biurami w Błoniu k/Wrocławia i Rzeszowie – mówią przedstawiciele CAMdivision. – Dodatkowo członkostwo w Dolinie Lotniczej, Bydgoskim Klastrze Przemysłowym i Polskim Klastrze Technologii Kompozytowych pozwala nam na aktywne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów – dodają.

Nie tylko oprogramowanie
Ponieważ finansowanie zakupu software jest obecnie kluczową kwestią podnoszoną przez firmy, CAMdivision przygotowała specjalne oferty długoterminowego finansowania zarówno samego zakupu, jak i wdrożeń oprogramowania. Szczegóły można znaleźć tutaj.

NX Manufacturing…

Najnowsza odsłona NX
Przedstawiciele firmy już zapowiadają zbliżającą się kolejną odsłonę kluczowego produktu w portfolio CAMdivision: NX December 2020 Release, która obecnie przechodzi intensywne testy. Pierwsze filmy o nowych funkcjonalnościach są już dostępne tutaj.

Źródło: CAMdivision

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*