Aktualizacja ZWCAD 2023 do 2024 bez dopłat!

ZWCAD 2023 do 2024

Wydanie nowej wersji ZWCAD 2024 zbliża się wielkimi krokami. Wprowadzi ona kolejne nowości i usprawnienia, które jeszcze bardziej ułatwią codzienną pracę Użytkowników. A kupując teraz ZWCAD 2023, aktualizację do wersji 2024 można otrzymać bez dopłat!

Tymczasem… nie trzeba czekać na premierę, aby cieszyć się nowościami, jakie wprowadzi ZWCAD 2024! Nie trzeba też wstrzymywać się z zakupem licencji – bo decydując się już teraz na zamówienie nowej bezterminowej licencji lub aktualizacji do ZWCAD 2023 Standard i Professional (i wersji branżowych Architectue i Mechanical) – uaktualnienie do wersji 2024 otrzymujemy bezpłatnie!

W okresie promocji można uzyskać uaktualnienie do nadchodzącego wydania – o wartości zależnej od zamawianej lub aktualizowanej wersji ZWCAD 2023:
• ZWCAD Standard – 529 zł netto
• ZWCAD Professional – 649 zł netto
• ZWCAD Architecture – 879 zł netto
• ZWCAD Mechanical – 879 zł netto

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy dokonać zakupu w wybrany sposób, a zamówione licencje i aktualizacje będą objęte prawem aktualizacji do ZWCAD 2024. Zamówienia można dokonać:
• przez sklep internetowy: www.ProgramyCAD.net,
• mailowo na adres: biuro@zwcad.pl,
• telefonicznie – pod wybranym numerem telefonu,
• składając zapytanie ofertowe przez formularz dostępny tutaj.

Ciesz się ZWCAD’em w obecnej wersji już teraz, a po premierze – przejdź na ZWCAD 2024

Promocja jest ważna dla nowych bezterminowych licencji ZWCAD Standard, Professional, Architecture, Mechanical. Promocją objęte są również aktualizacje – kupując aktualizację do ZWCAD 2023 otrzymujemy również aktualizację do wersji 2024 (po jej wydaniu!).

W przypadku zamawiania aktualizacji starszej licencji należy pamiętać o tym, by w zamówieniu wskazać kod licencji, którą chcemy zaktualizować. UWAGA! Promocja obowiązuje do dnia premiery ZWCAD 2024.

Obsługa chmury punktów w ZWCAD 2024

Jedną z nowości w ZWCAD 2024 jest obsługa chmury punktów (Point Cloud), która będzie dostępna tylko w wersji Professional i wersjach branżowych (Architecture i Mechanical) – porównanie wersji Standard i Professional można znaleźć tutaj).

Na poniższym filmie zaprezentowano, skąd można pozyskać chmurę punktów (obejmującą obszar Polski) oraz jak wczytać plik z danymi do ZWCAD. Pobrana chmura punktów pokazana na filmie miała rozmiar około 100MB i zawierała ponad 17 milionów punktów.

Praca z chmurą punktów w ZWCAD 2024 Professional

Źródło: Szansa, ZWCAD.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*