Sylwestrowa zabawa z CAMdivision?

Kto wie, może, gdyby nie obostrzenia, byłoby to możliwe. Ale przed Nowym Rokiem CAMdivisionb zaprasza do wysłuchania zremasterowanego utworu „Play for Today” nagranego podczas lipcowego koncertu „Waiting for The Cure” (o którym pisałem tutaj).

Piosenka zespołu The Cure (z płyty „Seventeen Seconds”) została zarejestrowana 4 lipca br. na falochronie Portu Gdańsk podczas wspomnianego wydarzenia. Warto przypomnieć, że gdy w związku z pandemią odwoływane były wszystkie koncerty i festiwale – odwołany został także jedyny w Europie koncert The Cure. W tej sytuacji piątka znajomych postanowiła, że muzyka najlepszego zespołu festiwalowego w 2019 roku musi w te wakacje wybrzmieć na polskim wybrzeżu. Przez pięć tygodni przygotowywali się do jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, a pięć dni przed koncertem miasto Gdańsk wyznaczyło miejsce i objęło koncert swoim patronatem.

Cały zremasterowany koncert zostanie udostępniony już niebawem – w styczniu przyszłego roku, o czym oczywiście poinformuję.

Więcej informacji na temat tej ciekawej inicjatywy – wpisującej się w starą prawdę, iż „nie samym CAD’em żyje człowiek” można znaleźć w serwisie firmy CAMdivison (tutaj).

Źródło: CAMdivision, CAD.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*