Konkurs ZWCAD trwa!

Z końcem tego tygodnia dobiegnie ogłoszony w połowie stycznia konkurs ZWCAD. Nagrody czekają – ich łączna pula wynosi prawie 6 tys. złotych, a nagrodzonych zostanie 15 osób!

Temat konkursu brzmi: „Pokaż nam w jaki sposób ZWCAD usprawnia Twoją pracę, nie tylko w biurze, ale i poza nim!”. Są dwa sposoby, aby wziąć jeszcze udział w wydarzeniu, należy:
• wykonać zdjęcie dokumentujące, jak ZWCAD pomaga w codziennej pracy, a następnie zamieścić je tutaj, albo
• wykonać i przesłać projekt w pliku *.dwg, drogą mailową, na adres biuro@zwcad.pl (temat wiadomośći: „KONKURS ZWCAD”).

Można zamieścić więcej zdjęć i przesłać dowolną liczbę prac, ale tylko jedna zostanie wybrana przez organizatora. Warto wiedzieć, że na potrzeby konkursu można skorzystać z wersji testowej ZWCAD (do pobrania na stronie konkursu – link tutaj).

Zgłoszenia i prace (projekty lub zdjęcia) należy przesłać do 15 lutego do godziny 12.00. Aby wziąć udział konieczne jest podanie swojego imienia i nazwiska, a udział równoznaczny jest z akceptacją regulaminu (dostępnego w pliku pdf tutaj), oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji w konkursie.

Wyniki konkursu zostaną upublicznione w środę 17 lutego. Spośród przesłanych drogą mailową prac projektowych, specjalnie powołana komisja wybierze 5 najlepszych, które nagrodzone zostaną licencjami półrocznymi na ZWCAD Professional! Natomiast spośród zdjęć nadesłanych i zamieszczonych na profilu FB organizatora, wyłonionych zostanie 10 – w drodze głosowania (wybrane zostaną prace, które zyskają najwięcej pozytywnych reakcji – także to Państwo macie możliwość wskazać zwycięzców!). Nagrodzone zostaną 3-miesięcznymi licencjami ZWCAD Professional.

Źródło: ZWCAD Polska, Szansa

1 Komentarz

  1. Hej,
    Proponuję mały kontr konkurs. Wszyscy którzy się zarejestrują na stronie https://actcad.pl/download, lub na mail: biuro@actcad.pl otrzymają jako zwycięzcy trzy klucze do 14 dniowe wersji testowych oprogramowania ActCAD 2021 BIM, Professional i Standard.
    Warunkami zwycięstwa w moim konkursie są: a) przesłanie zgłoszenia w sposób jak powyżej. b) umieszczenie linku na stronie swojego profilu facebooku do strony https://actcad.pl i napisu ActCAD – Twój CAD.
    Pozdrawiam konkursowiczów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*