JTB LayoutsToDwgs 2.0

Firma JTB World zaprezentowała nowe bezpłatne rozszerzenie funkcji AutoCAD. Pozwoli m.in. zapisać wszystkie layouty w oddzielnych rysunkach.

JTB World jest niezależnym dostawcą oprogramowania i integratorem systemów, zajmującym się opracowywaniem rozwiązań programowych, dostosowywaniem istniejącego oprogramowania, rozwiązywaniem problemów i znajdowaniem lepszych, łatwiejszych i szybszych sposobów wykonywania zadań. Z pomocy i rozwiązań szwedzkiego przedsiębiorstwa skorzystało już ponad 3500 firm.

Ale przeciętnego użytkownika oprogramowania AutoCAD – i jego „klonów” – z pewnością zainteresuje fakt, że na stronie firmy można znaleźć wiele bezpłatnych skryptów i aplikacji, gotowych do użycia. Jedną z nich jest JTB LayoutsToDwgs 2.0.

Do czego służy?
Ten Autolisp dedykowany dla AutoCAD zapisuje wszystkie layouty w postaci oddzielnych rysunków. Wersja 2.0 dodaje nowe polecenie, które pozwala użytkownikowi wiązać lub usuwać odnośniki zewnętrzne przed zapisaniem każdego układu jako osobnego rysunku. Aplikacja zapisuje każdy layout w jednym rysunku. Obszar modelu jest kopiowany bez zmian, a nowe rysunki nazywane są analogicznie do wyjściowego, z przedrostkiem i przyrostkiem określonym przez użytkownika. Rysunki są zapisywane w folderze rysunków źródłowych.

JTB LayoutsToDwgs 2.0 w praktyce

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie (!) na Autodesk App Store.

JTB Layouts ToDwgs dostępne jest bezpłatnie na Autodesk App Store…

Więcej informacji można znaleźć tutaj i na stronie JTB World.

O JTB World
Firma od początku pomaga w tworzeniu skryptów i programów, przede wszystkim aplikacji dla AutoCAD i jego branż, w tym produktów opartych na AutoCAD, platformie Revit i Autodesk Forge. Tworzy także aplikacje dla oprogramowania zbliżonego do AutoCAD, jak: BricsCAD, DraftSight, GstarCAD, CADopia, IntelliCAD, NanoCAD, progeCAD i ZWCAD lub innych produktów, które pozwalają użytkownikom na dostosowanie ich możliwości do własnych potrzeb. Specjaliści i programiści JTB World tworzą polecenia lub aplikacje automatyzujące pracę w środowisku CAD za pomocą AutoLISP, VBA, C #, VB.NET lub C ++. JTB World chwali się także dużym doświadczeniem w używaniu, dostosowywaniu i programowaniu na platformie Windows dla produktów Autodesk i Microsoft.

Źródło: JTB World, TenLinks.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*