Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy

Autodesk powraca z kolejnym wydarzeniem dla branży produkcyjnej w ramach AUTODESK DAY. Już 25 maja odbędzie się wirtualna konferencja Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa – wyzwania i szanse”.

Światowe trendy, wyzwania, wyścig za innowacją i kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem stanowią inspirację do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań technologicznych. Dodatkowo, dzisiejszy sektor produkcyjny i wchodzące w jego skład systemy produkcyjne stają się coraz bardziej cyfrowe, połączone i skomplikowane. Podczas konferencji Autodesk DAY 2022 uczestnicy mogą spodziewać się ciekawych wystąpień praktyków, poruszenia aktualnych tematów i prezentacji przykładów interesujących rozwiązań dla użytkowników z różnych środowisk w zakresie innowacji. Poruszone zostanę tematy związane z cyfryzacją i zrównoważonym rozwojem, prezentowane na bazie doświadczeń przedstawicieli branży.

Wybrane tematy prezentacji i wystąpień:
• Przygotowanie instrukcji produkcyjnych pod kontrolą systemu Vault.
• Rozwiązania Autodesk w akcji – przegląd możliwości dla przemysłu.
• Zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych – reaguj szybko na zmieniające się warunki.
• Integracja środowiska Inventor – Vault.
• Automatyzacja zadań CAD / PDM w dziale konstrukcyjnym firmy przemysłowej.
• Zrównoważony rozwój w polskich firmach przemysłowych – gdzie jesteśmy i gdzie chcemy być?
• Unikatowa aparatura badawczo testowa w gospodarce zrównoważonego rozwoju.
• Jak budować roboty humanoidalne?

Innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw to przyszłość funkcjonowania gospodarki. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną przykłady pokazujące jak sprawne włączenie digitalizacji do wszystkich etapów produkcji może wpłynąć na poprawę szybkości produkcji, retencję klientów, produktywność pracowników, jakość i nowe zlecenia.

– Z analiz zleconych przez Autodesk wynika, że dostawcy maszyn przemysłowych, którzy zainwestowali w udoskonalenia swoich projektów produkcyjnych dostrzegają znaczne korzyści dla firmy. Dlatego cieszę się, że możemy zaprosić przedstawicieli branży producentów maszyn i urządzeń przemysłowych na konferencję Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy „Transformacja cyfrowa – wyzwania i szanse” i na konkretnych przykładach pokazać w jaki sposób mogą rozwijać swój biznes” – powiedziała Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager w Autodesk.

Tematyka konferencji kierowana jest do pracowników firm zajmujących się produkcją, projektowaniem maszyn, urządzeń przemysłowych, do osób zatrudnionych w działach  projektowych, produkcyjnych, sprzedaży, managerów odpowiedzialnych za rozwój, sprzedaż, zrównoważony rozwój i innowacyjność w firmach. Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy mogą rejestrować się na dowolne sesje tematyczne, zgodnie z obszarem swoich specjalizacji i zainteresowań.

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem http://autodesk.pl/industrial-machinery.

Źródło: www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*