Atrakcyjne finansowanie CAD/CAE/CAM

Firma CAMdivision poinformowała o nowych, atrakcyjnych możliwościach finansowania zakupu oferowanego przez siebie oprogramowania w ramach „Simply Loan”

Pożyczka on-line wydaje się być w obecnych czasach optymalnym sposobem na pozyskanie nawet 100% środków na zakup oprogramowania Siemens Digital Industries Software, a także na jego wdrożenie. Cała procedura powinna zająć około 15 minut, bez zbędnych dokumentów. Wygodny system ratalny pozwala na dysponowanie środkami na bieżącą działalność, na kolejne inwestycje lub nieprzewidziane zdażenia. Koszt samego finansowania różni się w zależności od okresu spłaty, który może być dobrany elastycznie. W każdym wariancie raty są atrakcyjne, a w przypadku rocznego okresu spłaty oprocentowanie może wynosić nawet 0%.

SimplyLoan. Jak to działa?
Pożyczka pozwala na finansowanie oprogramowania: NX CAD/CAE/CAM, TEAMCENTER, TECNOMATIX, a także Solid Edge. I oczywiście na związane z zakupem usługi i utrzymanie aplikacji. Kwota całkowita może wynieść nawet 200 000 PLN (brutto), a okres spłaty do 36 miesięcy.

Aby ją uzyskać, należy wejść na stronę CAMdivision i wypełnić formularz zgłoszeniowy (link tutaj). Na adres e-mail podany w formularzu otrzymasz informację o przygotowanej ofercie pożyczki. Przechodzisz do oferty, uzupełniasz swoje dane i dokonujesz zwrotnej opłaty weryfikacyjnej w wysokości symbolicznej złotówki. Powiadomienie o przyznaniu finansowania otrzymasz również na adres e-mail. Umowę podpisujesz za pośrednictwem platformy internetowej „Autenti”. I możesz zacząć korzystać z oprogramowania Siemens Digital Industries Software.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w serwisie firmy (link tutaj).

O firmie
CAMdivision Sp. z o.o. – Platinum Smart Expert Siemens Partner FY2020 – jest największym partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software w Polsce. Oferuje kompleksowe rozwiązania CAx/PLM (NX CAD/CAE/CAM, TEAMCENTER, TECNOMATIX, Solid Edge)
powiązane z pełnym wdrożeniem, szkoleniami, postprocesorami i wsparciem technicznym.

Źródło: CAMdivision, CAD.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*