ZWCAD 2020 beta

Nie upłynęło dużo czasu od prezentacji ZWCAD 2020 podczas konferencji ZWorld 2019, a już dostępna jest jego wersja instalacyjna 2020 beta…

Co przyniesie nowa wersja ZWCAD tym razem?Poniżej zamieściliśmy informacje o kilku nowościach i zmianach.

Lepsze wykorzystanie mocy procesorów wielordzeniowych 
Przyśpieszyliśmy pracę programu dzięki optymalizacji współpracy z procesorami wielordzeniowymi. Można to zauważyć na przykład podczas pracy z dużymi plikami lub przy tworzeniu bloków – w wielu przypadkach czas skrócił się o połowę.

Menadżer podkładów PDF 
Menedżer podkładów PDF pozwala na zarządzanie odnośnikami w  formacie PDF: umożliwia ich dołączanie i odłączanie, zmianę ścieżki dostępu oraz aktualizację odnośników. 

Nie szczędziliśmy wysiłków, aby uczynić ZWCAD mocniejszym w prawie każdym aspekcie, w oparciu o opinie naszych użytkowników i zrozumienie branży.

Daniel Huang, ZWCAD Product Manager na ZWorld 2019

Tabelaryczne zestawienie właściwości obiektów (Data extraction).
Eksport właściwości obiektów do tabeli w rysunku lub do zewnętrznych plików. Na poniższym rysunku pokazaliśmy tabelę ze współrzędnymi punktów wygenerowaną za pomocą funkcji DATAEXTRACTION.

Rysunkowe linie pomocnicze 
Poprzednio, jeśli chciałeś umieścić punkt, powiedzmy, punkt początkowy obiektu w określonym miejscu, musiałeś narysować kilka linii pomocniczych. Teraz, dzięki poleceniu TK, możesz zlokalizować obiekt za pomocą wirtualnej linii pomocniczej podczas rysowania lub edycji. 

Lisp Debugger
Jeśli tworzysz programy w języku LISP, nie możesz przegapić Debuggera LISP. Pomaga on łatwo debugować i modyfikować programy LISP poprzez śledzenie wartości zmiennych i wykonywanie kodu krok po kroku.

Wersja oficjalna planowana jest na 28 czerwca 2019. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje zwrotne o wersji beta do 19 maja 2019.

Link do pobrania ZWCAD 2020 Beta, a także informacje na temat aktualizacji do wersji 2020 dostępne tutaj.

Źródło: „Szansa”, ZWCAD.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*