E-book od Świętego Mikołaja?

Owszem, ale tym razem z pomocą CAMdivision, największego polskiego dostawcy NX CAM (ponad 75% rynku)

Odpowiadając na liczne postulaty, spływające do CAMdivison z wielu stron, podjęto decyzję o bezpłatnym udostępnienieniu obszernych fragmentów kolejnej książki „NX CAM Virtual Machine. Podręcznik programisty CNC”. E-book liczy ponad 200 stron i jest dostępny bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi.

– Udostępnione rozdziały książki pozwolą zainteresowanym poznać filozofię programowania obróbki w NX CAM od wczytania detalu, definicji środowiska pracy, przez obróbkę zgrubną i wykańczającą, aż po symulację obróbki na bazie kodu NC – wyjaśniają specjaliści firmy. – Dodatkowa część, opisująca edycję importowanych modeli za pomocą Synchronous Technology, może zainteresować nie tylko technologów, ale również konstruktorów!

CAMdivision Sp. z o.o. swoją współpracę z Siemens PLM Software rozpoczęła 10 lat temu właśnie od NX CAM, tłumacząc na język polski interfejs NX i przygotowując pierwszy polski podręcznik do tego systemu…

e-Book przeznaczony jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAM. Użytkownicy innych systemów CAM, pragnący poznać podstawy pracy w środowisku NX CAM, a także możliwości Technologii Synchronicznej, również mogą skorzystać z podręcznika.

Formularz i dodatkowe informacje można znaleźć tutaj.

Źródło: CAMdivision.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*